شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

بوشن استیل

بوشن استیل قطعه ای است که به منظور اتصال دو لوله به کار می رود. استفاده از این قطعه کمک می کند تا اتصال، تغییر یا تعمیر لوله کشی با سهولت بیشتری انجام شود. بوشن های استیل از نظر مشخصات فنی تنوع زیادی دارند.

 

برای اطلاع از از قیمت و استعلام موجودی لطفا با شماره 09128674008 تماس بگیرید.


بوشن استیل 

بوشن استیل

ویژگی های بوشن استیل

ویژگی های بوشن استیل به این صورت خلاصه می شود:

  • طراحی ساده
  • بسیار کارآمد
  • ضدخوردگی
  • ضد زنگ
  • دارای مقاومت بالا در برابر حرارت
  • تجدید پذیر
  • استحکام فیزیکی زیاد
  • قیمت مقرون به صرفه
  • طول عمر بالا

آشنایی با انواع بوشن

بوشن استیل قطعه ساده ای است، ولی از کاربردهای مهمی برخوردار است. می توان گفت در اغلب خطوط لوله از این نوع اتصال استفاده می شود. همین نکته موجب شده که بوشن های استیل با تنوع بالایی تولید شوند. در این بخش با برخی از مهمترین انواع بوشن آشنا می شویم.

بوشن ساده

بوشن ساده به شکل یک استوانه توخالی است که از داخل رزوه دار شده است. از این نوع بوشن برای اتصال دو لوله در یک راستا استفاده می شود.

بوشن تبدیل

قطر دو سر بوشن تبدیل با یکدیگر تفاوت دارد. از این نوع بوشن برای تغییر فشار جریان سیالات استفاده می شود.

بوشن روپیچ توپیچ

بوشن استیل روپیچ توپیچ شباهت زیادی به بوشن ساده دارد. با این تفاوت که در بوشن روپیچ توپیچ یک سر بوشن از داخل و سر دیگر آن از خارج رزوه دار شده اند. از این بوشن ها می توان برای اتصال دو لوله با قطرهای متفاوت استفاده کرد.

بوشن جوشی

بوشن جوشی از طریق جوشکاری به لوله ها متصل می شود. این بوشن در مواردی چون گسترش لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد.

 بوشن استیل

بوشن استیل

کاربرد بوشن استیل

همانطور که گفته شد از بوشن استیل برای اتصال دو لوله استفاده می شود. با استفاده از این قطعه می توان لوله ها را با صرف هزینه و زمانی اندک به یکدیگر متصل کرد. این کار نه تنها به سهولت لوله کشی کمک می کند، بلکه هزینه های تعمیر و نگهداری را نیز کاهش می دهد.

در تعمیر مسیر لوله کشی، تعویض لوله ها و گسترش یا تغییر خط لوله از بوشن استیل به فراوانی استفاده می شود. با استفاده از بوشن امکان انجام هر گونه تغییر در خط لوله به راحتی فراهم می باشد. صنایع غذایی، صنایع دارویی و صنایع شیمیایی از اصلی ترین فعالیت هایی هستند که بوشن های استیل در آن ها کاربرد دارند. در این فعالیت ها، بسیار مهم است که از قطعات و تجهیزات مقاوم در برابر مواد شیمیایی، رطوبت و دما استفاده شود.

قیمت بوشن استیل

قیمت بوشن استیل بیش از هر چیز از ویژگی های این قطعه تاثیر می پذیرد. ویژگی هایی چون سایز، آلیاژ، ساختار و مشخصاتی از این قبیل بر تعیین قیمت بوشن های استیل تاثیر می گذارد. علاوه بر این موارد، نوسانات قیمت ارز، وضعیت بازار قطعات فولادی و تعرفه های گمرکی نیز در این زمینه موثر هستند.

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :