شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

میلگرد استیل

میلگرد استیل از جمله میلگردهایی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شوند. شرکت استیل راشا دارای سابقۀ طولانی در حوزۀ تأمین و فروش آهن آلات فعالیت خود را آغاز نموده است و تا کنون توانسته سهمی از خرید و فروش محصولات فولادی خام بازار آهن آلات را به خود اختصاص دهد. در اینجا قصد داریم به ویژگی و کاربرد میلگرد استیل بپردازیم.

 

برای اطلاع از از قیمت و استعلام موجودی لطفا با شماره 09128674008 تماس بگیرید.

خرید میلگرد استیل

جهت خرید میلگرد استیل، باید اطلاعات جامعی نسبت به این محصول داشته باشید چون تنوع عرضۀ میلگرد استیل فراوان است. میلگردها به صورت دایره ای با قطر مشخص، از جنس استیل ساخته می شوند. گردی استیل همان شمش آلیاژ استیل است که جهت مصارف معینی چون شفت استیل و غیره به کار برده می شوند. امروزه فروش میلگرد استیل در بازار آهن آلات در گریدهای متعددی چون استیل 304، گرید 316، گرید 321، گرید 420 و غیره صورت می گیرد. البته هر کدام از آنها دارای یک سری ویژگی های ساختاری خاص نسبت به یکدیگر می باشند.

میلگرد استیل

مشخصات میلگرد استیل

به طور کلی آلیاژ استیل از جمله آلیاژهای مقاوم است که جهت مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار گرفته می شوند. در همین راستا، توانسته اند انواع میلگرد استیل را در گریدهای متفاوتی تولید نموده و در اختیار صنعت گران قرار دهند. از مهمترین ویژگی های میلگرد استیل استنلس می توان به خاصیت عدم زنگ زدگی آن اشاره نمود. این نوع میلگرد در برابر دمای بالا، پایدار و مقاومت بالایی دارد. برخی از میلگردهای استیل حاوی حدود 12 درصد کروم است که عامل اصلی جهت ایجاد مقاومت بالای میلگرد در برابر زنگ زدگی و خوردگی شده است چون خاصیت اصلی کروم، استحکام آلیاژ در برابر زنگ زدگی می باشد.

جهت سفارش میلگرد استیل با گریدهای مختلف می توانید با دفتر فروش شرکت استیل راشا تماس حاصل فرمائید.

کاربرد میلگرد استیل

کاربرد میلگرد استیل را می توان جهت مصارف شفت استیل لوله در صنایع مختلف مشاهده نمود. این نوع میلگرد نسبت به میلگرد ساختمان دارای تفاوت های قابل توجهی است چون جهت مصارف گوناگونی در صنایع مختلف به کار برده می شوند. به عنوان مثال از میلگردهای استیل در صنایع مواد غذایی جهت امور هم زدن مواد غذایی استفاده می شود. در صنایع تولید نفت و گاز، صنایع پتروشیمی، صنایع پزشکی و غیره به کار برده می شوند.

میلگرد استیل

میلگرد استیل بگیر، میلگرد استیل نگیر، میلگرد استیل نسوز، میلگرد استیل آلیاژی و ... برخی از انواع میلگرد استیل رایج که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شوند. متناسب با نوع کالایی که قصد تولید آن را دارند، مناسب ترین نوع گرید میلگرد استیل انتخاب شده و به کار برده می شوند.

به عنوان مثال میلگرد استیل بگیر از گرید سری 400 ساخته می شوند و دارای یک سری ویژگی های خاص و منحصربفرد می باشند. این نوع میلگرد دارای خاصیت جذب شوندگی با آهن ربا دارند. این در حالی است که میلگرد استیل نگیر دارای خاصیت مغناطیسی نمی باشد و از گرید سری 300 چون 314 و 201 ساخته می شوند.

جهت ساخت میلگرد استیل نسوز نیز از آلیاژ استیل نسوز با گریدهای 309، 310 و 321 ساخته می شوند و کاربرد خاص خود را در صنایع مختلف دارد.

فروش میلگرد استیل

فروش میلگرد استیل در بازار آهن آلات یک نیاز محسوب می شود چون همانطور که گفته شد، کاربرد فراوانی در صنایع متعددی دارد. فروش میلگرد استیل بر اساس شاخه، وزن و ابعاد آن صورت می گیرد. البته هر کدام از مواردی که بدان اشاره نمودیم، نقش بسزایی بر روی قیمت میلگرد استیل خواهند داشت. هنگام خرید میلگرد استیل، می توانید به صورت تلفنی و یا اینترنتی از طریق شرکت استیل راشا، قیمت آنلاین انواع میلگرد استیل را استعلام کنید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :