شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

ورق استیل

ورق استیل از جمله محصولات پرکاربرد فولادی است که در صنایع مختلف به کار برده می شوند. شرکت استیل راشا یکی از مجموعه های معتبر و با سابقه در حوزۀ فروش محصولات آلیاژ استیل فعالیت می کند و با راه اندازی وب سایت رسمی مجموعۀ خود، توانسته امکان سفارش غیر حضوری انواع محصولات فولادی را برای متقاضیان فراهم سازد. ورق های استیل به دلیل داشتن یک سری ویژگی های ساختاری خاص نسبت به دیگر ورق های فولادی در صنعت مورد استفاده قرار گرفته ی شوند.

خرید ورق استیل

پیش از خرید ورق استیل باید اطلاعات جامعی نسبت به ویژگی های این نوع آلیاژ داشته باشید. به طور کلی آلیاژ استیل از عناصر مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از آنها دارای یک سری ویژگی های خاص هستند و بر اساس آن خواص ورق های استیل تغییر می کند و برای مصارف متفاوتی مورد استفاده قرار گرفته می شوند.

ورق ا ستیل

ویژگی های ورق استیل

مواد اولیۀ تشکیل دهندۀ آلیاژ ورق استیل را آهن، کربن، کروم، مس، سلنیوم، تیتانیوم، آلومینیوم، سیلسیوم، مولیبدن، نیوبیوم، نیکل، کبالت و غیره تشکیل می دهد. میزان درصد هر کدام از عناصر آلیاژ استیل، می تواند باعث تغییر خواص آن شود. به عبارتی افزایش میزان کروم در ورق استیل، می تواند باعث افزایش مقاومت ورق نسبت به زنگ زدگی شود. 

در حال حاضر شاهد فروش ورق استیل با گریدهای مختلفی چون 304، 430، 420، 309، 310، 316، 321، 201 و غیره می باشیم. البته ورق استیل بگیر، ورق استیل نگیر، ورق استیل نسوز، ورق استیل طرح دار و ورق استیل رنگی از دسته بندی های مختلف این محصول محسوب می شوند و کاربرد گستردۀ آن را می توان در صنایع مختلف مشاهده نمود.

تأمین ورق های استیل بازار داخل توسط تولیدات کشورهای چین، هند، تایوان و آفریقای جنوبی صورت می گیرد. جهت اطلاع از قیمت انواع ورق استیل می توانید با شرکت استیل راشا تماس بگیرید. این کمپانی دارای سابقۀ طولانی در حوزۀ تأمین و فروش محصولات فولادی آلیاژ استیل در داخل کشور می باشد و همواره در صدد هستند، محصولات با کیفیتی را با قیمت مناسب به فروش برسانند.

ورق ا ستیل

فروش انواع ورق استیل و کاربرد آنها

کاربرد ورق های استیل را می توان در صنایع متعددی مشاهده نمود و در اینجا قصد داریم به برخی از آنها بپردازیم. در این صورت بتوانید متناسب با نوع کالایی که تولید می کنید، مناسب ترین گرید ورق استیل را خریداری کنید.

خرید ورق استیل گرید 430 را می توان برای ساخت محصولاتی فولادی که نیاز به حالت پذیری بالا دارند، مشاهده نمود چون دارای قابلیت شکل پذیری بالا نسبت به دیگر فلزات می باشد.

ورق استیل 420 جهت مصارف ساخت لوازم خانگی چون چنگال، قاشق، ظروف آشپزخانه و غیره به کار برده می شوند.

کاربرد ورق استیل 316 و ورق استیل 321 را می توان در صنایع پزشکی، صنایع مواد غذایی، صنایع پتروشیمی، صنایع شیمیایی و غیره مشاهده نمود چون دارای خاصیت ضد اسیدی هستند و مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارند.

ورق استیل 304 به دلیل داشتن درصد بالای کروم، مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد و از سختی بالایی برخوردار هستند. شاهد کاربرد این ورق استیل در صنایع ساختمانی می باشیم.

به طور کلی کاربرد ورق های استیل با گریدهای مختلف را می توان در صنعت خودروسازی، ساخت لوازم خانگی و وسایل آشپزخانه، انواع تجهیزات نظامی و صنعت ساخت تجهیزات دکوراتیو و تزئینی، ساخت تجهیزات پزشکی، صنایع غذایی و غیره مشاهده نمود.

با این تفاسیر شاهد فروش ورق استیل با گریدهای متفاوتی هستیم و صنعت گران متناسب با ویژگی های آنها، مناسب ترین گرید ورق استیل را با قیمت مناسب خریداری می کنند. جهت اطلاع دقیق از کاربرد و قیمت انواع ورق استیل، می توانید با مرکز فروش شرکت استیل راشا ارتباط برقرار کنید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :