شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

چهار پهلو استیل 316

مشخصات چهار پهلو استیل 316

چهار پهلو های استیل در انواع مختلفی موجود می باشند که یکی از آن ها چهار پهلو استیل 316 می باشد که با توجه به ویژگی های آن جز پرکاربردترین این محصولات می باشد و در صنایع مختلف می توان از آن استفاده کرد. این نوع محصول جز استیل های ضد زنگ است و در برابر عوامل مختلف مقاوم می باشد. این چهار پهلو ها بر اساس استاندارد های مشخص طراحی و ساخته می شوند و برای اطمینان از رعایت این استاندارد ها بهتر است که در هنگام خرید این محصولات را از نمایندگی ها و مراکز معتبر مربوط به این محصولات تهیه نمود.

همان طور که گفته شد این استیل ضد زنگ می باشد بنابراین برای محیط های اسیدی بسیار مناسب می باشد و مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد. همچنین در محیط های مرطوب و مکان های که با آب سروکار دارند و محیط های دریایی دچار زنگ زدگی نمی گردد و جز بهترین آلیاژ ها برای دریا می باشد.

این محصول در کنار کیفیت خوب و بالایی که دارد از قیمت مناسبی نیز برخوردار است و هزینه کمتری در مقایسه با محصولات مشابه دارد. البته قیمت این چهار پهلو های استیل به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل حجم و وزن این محصول است که هر چه سایز و وزن آن بیشتر باشد و از کیفیت بالاتری هم برخوردار باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت.

از دیگر ویژگی چهار پهلو استیل 316 مقاومت و استحکام بالای آن می باشد و در برابر هر ضربه ای از خود مقاومت نشان می دهد. تحمل سختی این محصول بسیار بالا می باشد بنابراین در مکان هایی که به استیل های محکم نیاز است این محصول بسیار کارآمد می باشد.

 چهار پهلو استیل 316

                     چهار پهلو استیل 316

چهار پر استیل 316

یکی از بهترین و شناخته شده ترین فلزات چهار پر استیل است که شکل آن به صورت مربعی و چهار گوشه می باشد و به همین دلیل به چهار پهلو استیل نیز شناخته می شود. این چهار پر استیل کاربرد های زیادی دارد که این کاربرد ها عبارت است از:

یکی از کاربرد های اصلی چهار پهلو استیل 316 استفاده از آن در صنایع دریایی است و به دلیل ضد زنگ بودن آن به آلیاژ ضد زنگ دریایی مشهور می باشد و می توان در فضا هایی با رطوبت بالا نیز از آن استفاده کرد.

این استیل از زیبایی خاصی برخوردار است و به دلیل این که به راحتی قابل انعطاف بوده و صیقل داده می شود برای ساخت وسایل دکوری و یا ساخت کشتی های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول از آنجایی که در برابر بسیاری از مواد قلیایی و اسیدی مقاوم می باشد پس می توان از آن برای محیط هایی که با این مواد سروکار دارند استفاده کرد و به هیچ وجه در برابر این مواد دچار خوردگی و یا پوسیدگی نمی شوند. پس برای ساخت دستگاه های شیمیایی، ساخت قطعات برای صنعت پتروشیمی و... بسیار مناسب است.

کاربرد دیگر این چهار پهلو استیل در ساخت تصفیه کننده های نفتی، ساخت وسایل پزشکی و آزمایشگاهی، ساخت خط آهن و... می باشد.

خرید چهار پهلو استیل 316

در هنگام خرید چهار پهلو استیل 316 بهتر است به نکاتی توجه شود تا بتوان بهترین انتخاب را مطابق با نیاز خود داشت. کیفیت این محصولات یکی از نکاتی است که حتما باید به آن توجه شود زیرا ممکن است که از این محصولات در مکان ها و فضا های حساس استفاده شود پس بهتر است که در مورد کیفیت محصول و اینکه طبق استاندارد و مواد اولیه مرغوب ساخته شده باشد بررسی های لازم انجام شود.

نکته دیگر اینکه حتما برای خرید محصول با کیفیت باید به برند و شرکت تولید کننده آن توجه شود. همچنین خرید این محصولات از فروشگاه ها و مراکز معتبر صورت پذیرد.

 چهار پهلو استیل 316

                   چهار پهلو استیل 316

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :