شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

چهار پهلو استیل 304

مشخصات چهار پهلو استیل 304

چهار پهلو های استیل در انواع مختلفی تولید و در بازار عرضه می گردند که هر کدام از آن ها با توجه به ویژگی های مختلفی که دارند کاربرد های زیاد و متنوعی نیز دارند. یکی از این نوع چهار پهلو ها، چهار پهلو استیل 304 می باشد که جنس آن از استیل ضد زنگ می باشد و در برابر بسیاری از عوامل همچون خوردگی و یا پوسیدگی مقاوم است.

این محصول کاربرد های زیادی در صنایع گوناگون دارد و روز به روز کاربرد های این چهار پهلو های استیل در حال افزایش است. یکی از دلایل کاربرد بالا این محصول قیمت مناسب آن می باشد که در موقع خرید اهمیت بسیاری دارد و بهتر است که خرید از فروشگاه های عمده و معتبر انجام شود تا علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت خوبی هم برخوردار باشد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این محصول مقاومت بالا آن می باشد که به دلیل آلیاژ های مختلف و فولاد به کار رفته در آن می باشد و همین ویژگی سبب شده است که از این محصول در محیط ها و صنعت های گوناگون استفاده شود.

یکی از ویژگی ها و مزایای مثبت چهار پهلو استیل 304 این است که این محصول در سایز ها و اندازه های گوناگون موجود می باشد و شما می توانید به راحتی طبق نیاز خود آن را خریداری نمایید.

این محصول در برابر حرارت نیز مقاومت خوبی از خود نشان می دهد بنابراین از این محصول در برخی از صنایع که به تجهیزات مقاوم احتیاج است استفاده می شود.

 چهار پهلو استیل 304

                     چهار پهلو استیل 304

چهار پر استیل 304

چهار پر استیل 304 همان چهار پهلو استیل می باشد که به دلیل شکل مربعی آن و داشتن چهار گوشه به این اسم ها شناخته می شود. این چهار پر و یا چهار پهلو استیل 304 کاربرد های مختلف و متنوعی دارد که برخی از آن ها عبارت است از:

یکی از کاربرد های این محصول استفاده از آن در تزئینات ساختمانی می باشد که به دلیل انعطاف پذیری آن و همچنین به این سبب که به خوبی صیقل داده می شود استفاده گسترده ای در این صنعت دارد.

این چهار پهلو استیل به دلیل مقاومت آن در دمای بالا در صنعت آهنگری از آن بهره می برند و همچنین در ساخت درب و پنجره نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده دیگر از این محصول در سازه های حفاظتی مثل ساخت انواع نرده و حفاظ برای انواع مکان ها است. علاوه بر این به دلیل استحکام و دوام بالا این محصول از آن در صنایعی که به تحمل بالا بار های سنگین نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع چهار پهلو استیل 304

چهار پهلو استیل 304 در انواع و سایز های مختلف در بازار موجود می باشد که با توجه به نوع و سایز آن کاربرد های متفاوتی دارد. بنابراین قبل از خرید بهتر است که با نوع و سایز آن آشنایی کامل داشته باشید و تمامی مشخصات و ویژگی هایی آن را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید خریدی مطابق با نیاز خود داشته باشید و طبق کاربردی که برای آن در نظر گرفته اید انتخاب مناسب خود را داشته باشید.

این چهار پهلو استیل 304 در سایز های 20 در 20، 30 در 30، 40 در 40، 50 در 50، 60 در 60، 70 در 70، 80 در 80، 90 در 90، 100 در 100 در بازار موجود می باشند.

همچنین این چهار پهلو ها طبق نوع ساخت به سه دسته چهار پهلو نوردی سرد، نوردی گرم و چهار پهلو ترانسی تقسیم بندی می شوند.

بنابراین در مورد قیمت این محصول نیز باید گفت با توجه به این که این محصول انواع مختلفی دارد و در سایز های گوناگون تولید می شود پس قیمت آن هم طبق نوع و سایز آن مشخص می شود.

 چهار پهلو استیل 304

                       چهار پهلو استیل 304

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :