شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

چهار پهلو استیل

چهار پهلو استیل از دیگر محصولات آلیاژ استیل و نوعی پروفیل قوطی توپر محسوب می شوند. یکی از مجموعه های بزرگ در حوزۀ فروش محصولات فولاد استیل در تهران، شرکت استیل راشا است. این مجموعه به صورت کاملاً تخصصی در زمینۀ پخش انواع چهار پهلو استیل، پروفیل استیل، ورق های استیل و غیره فعالیت خود را آغاز نموده است. در بازار آهن آلات به عنوان یکی از پرکاربردترین محصولات فولادی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شوند. فروش چهار پهلو استیل در دسته بندی های مختلف صورت می گیرد و در ادامۀ متن، بیشتر به ویژگی و کاربرد آنها اشاره خواهیم نمود.

چهار پهلو استیل

خرید چهار پهلو استیل

خرید چهار پهلو استیل بر اساس ماهیتی که دارند برای مصارف گوناگون به کار برده می شوند. کروم، نیکل، آهن، کربن، سلنیوم، تیتانیوم و ... برخی از عناصر اصلی آلیاژ استیل هستند. به طور کلی میزان درصد هر کدام از اجزای اصلی تشکیل دهندۀ آلیاژ تأثیر قابل توجهی بر ماهیت استیل استنلس خواهد داشت و هنگام خرید محصولات استیل باید توجه ویژه نسبت به گرید آنها داشته باشید.

انواع چهار پهلو استیل

چهار پهلو استیل نوردی گرم، چهار پهلو استیل نوردی سرد و چهار پهلو استیل ترانسی از دسته بندی های اصلی این محصول از نظر فرآیند ساخت، به حساب می آیند. بدین ترتیب متناسب با کاربردی که در صنایع مختلف در نظر گرفته اید، می توانید انتخاب مناسب ترین محصول آلیاژ استیل را داشته باشید.

خرید و فروش چهارپهلو استیل از نظر جنس در دسته بندی های مختلف چون چهار پهلو برنج، چهار پهلو CK، چهار پهلو استیل فسفر برنز، چهار پهلو استیل مس برلیوم، چهار پهلو فنر، چهار پهلو VCN و چهار پهلو MO40 قرار گرفته می شوند. با این تفاسیر هنگام خرید این محصول، توجه به شاخص های اصلی محصولات ضرورت دارد چون نقش بسزایی بر روی کیفیت و طول عمر آنها خواهد داشت.

چهار پهلو استیل

ویژگی های چهار پهلو استیل

از مهمترین ویژگی های چهار پهلو استیل می توان به قابلیت فرم پذیری، مقاومت بالا در برابر پوسته پوسته شدن و اکسیداسیون و استحکام در برابر دمای بالا و پایین اشاره نمود. بنابراین کارفرمایان هنگام تأمین محصولات چهارپهلو استیل، توجه به گرید آلیاژ و ویژگی های آنها ضرورت دارد و می تواند صرفه جویی مالی را برای شما به دنبال داشته باشد.

شرکت استیل راشا با بررسی نیاز بازار و نیاز مشتریان در سطح کشور توانسته در لیست محصولات مجموعۀ خود، عرضۀ انواع چهار پهلو استیل را با شاخص های مختلف داشته باشند.

به طور کلی آلیاژ استیل نگیر (غیر مغناطیسی)، استیل بگیر (مغناطیسی)، استیل مارتنزیت و استیل دوپلکس صورت می گیرد. کاربرد چهار پهلو استیل را می توان در صنایع دریایی، صنایع نظامی، صنایع پتروشیمی، صنایع نفت و گاز، صنعت خودروسازی و غیره مشاهده نمود.

فروش چهار پهلو استیل

فروش چهار پهلو استیل همچون دیگر محصولات استیل استنلس، بر اساس تفاوت درصد عناصر تشکیل دهندۀ آنها، با گریدهای 310، 321، 316، 309، 304 و غیره صورت می گیرد. با این تفاسیر شاهد کاربرد گستردۀ چهار پهلو استیل جهت ساخت مخازن نگهدارندۀ مواد شیمیایی و اسیدی، تولید ظروف و لوازم خانگی، ساخت پکیج های تأسیسات شوفاژ، صنعت ساخت قطعات خودرو، تولید قطعات الکترونیکی، صنعت کشتی سازی، مصارف صنعتی، ساخت دستگاه های صنایع غذایی، بدنۀ آسانسور، صنعت ساخت تجهیزات و ابزارآلات پزشکی و غیره می باشیم.

قیمت چهار پهلو استیل بر اساس عوامل متعددی چون ابعاد، ضخامت، گرید استیل و غیره مشخص می شود. بدین ترتیب، پیش از خرید محصولات استیل استنلس، مشخصات آنها را مورد بررسی دقیق قرار دهید. بدین وسیله بتوانید مناسب ترین کالا را با قیمت ارزان و کیفیت بالا خریداری کنید.

شرکت استیل آرشا با بررسی وضعیت بازار، انواع چهار پهلو استیل را با گریدهای مختلف به فروش می رسانند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل فرمائید. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :