شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

پروفیل استیل 304

مشخصات پروفیل استیل 304

پروفیل استیل در واقع در اندازه ها و ضخامت های مختلف در بازار موجود می باشند که معمولا به شکل مربع و یا مستطیل های تو خالی می باشند و در صنایع مختلف به کار گرفته می شود و کاربرد های متفاوتی دارد. همچنین مقاومت بالای پروفیل استیل 304 در برابر خوردگی و تحمل حرارت بالا باعث شده است که از این پروفیل در صنایع معماری و حمل و نقل استفاده شود.

این نوع پروفیل ها در واقع جز پرکاربردترین و رایج ترین پروفیل ها می باشد که مقاومت بالایی در برابر حرارت دارد و می تواند تا دمای 925 درجه سانتی گراد را تحمل کند. علاوه بر این از دیگر ویژگی های این پروفیل استیل قابلیت جوشکاری ذوبی را دارا می باشد.

این استیل دارای 18 درصد کروم و 8 درصد نیکل می باشد که باعث مقاومت آن در برابر زنگ زدگی و خوردگی می گردد. همچنین این استیل جز استیل های نگیر محسوب شده و خاصیت مغناطیسی ندارد. از دیگر ویژگی های این پروفیل استیل 304 توانایی انعطاف پذیری و فرم پذیری آن است که می تواند شکل های مختلفی به خود بگیرد بنابراین موارد مصرف آن نیز بسیار متنوع می باشد.

این استیل در مقایسه با استیل 316 از مقاومت کمتری در برابر زنگ زدگی برخوردار است به همین دلیل قیمت آن ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد. از دیگر مشخصات این پروفیل استیل که باعث محبوبیت آن شده است و آن را به پر مصرف ترین نوع استیل تبدیل کرده است این است که به راحتی می توان آن را قالب گیری و به اشکال مختلف تبدیل کرد که به راحتی و به وفور در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

از دیگر ویژگی هایی که باعث مزیت این محصول شده است می توان به دوام و استحکام بالای آن، ظاهر زیبا و جذاب، توانایی شستشو و تمیز کردن راحت و فوری این استیل، استقامت بالا آن در برابر تغییرات آب و هوایی و استفاده از این محصول در مناطق مرطوب اشاره کرد ولی بهتر است که از این استیل در آب های شور مورد استفاده قرار نگیرد.

 پروفیل استیل 304

                               پروفیل استیل 304

قیمت پروفیل استیل 304

این محصول یعنی پروفیل استیل 304 از آنجایی که در داخل کشور تولید نمی گردد و بیشتر از کشور های همسایه وارد ایران می شود پس قیمت آن هم با ارز و دلار محاسبه می شود. بنابراین یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت این محصول مربوط به نرخ ارز می باشد که بالا و پایین شدن آن نرخ و قیمت این محصول نیز دچار نوسان می شود.

یکی دیگر از عوامل مهم و اساسی در قیمت این محصولات به وزن، طول و ضخامت آن بستگی دارد که با افزایش این عوامل قیمت آن هم بالاتر خواهد رفت.

برند، کیفیت و کشور وارد کننده این محصولات نیز تاثیری مهم در افزایش و یا کاهش قیمت خواهد داشت که هر چه برند و کشور وارد کننده معتبر تر باشد و محصولی با کیفیت تر به مشتریان ارائه دهند معمولا از قیمت بیشتری هم برخوردار خواهد بود.

قیمت روز پروفیل استیل 304

همان طور که گفته شد یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت پروفیل استیل 304 مربوط به نرخ ارز می باشد علاوه بر این قیمت جهانی آهن و محصولاتی مثل نیکل و... نیز تاثیری مستقیم بر قیمت این محصول دارد.

بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز این محصول نمی توان نرخ معینی را تعیین کرد زیرا با توجه به این نکات قیمت آن دائم در حال تغییر و نوسان می باشد پس برای اطلاع دقیق بهتر است که با مشاوران متخصص در این زمینه مشورت گردد.

خرید پروفیل استیل 304

فروشگاه ها و مراکز بسیاری در بسیاری از نقاط ایران وجود دارند که با واردات این محصولات از خارج کشور آن را به راحتی در اختیار مشتریان قرار می دهند. بنابراین بهتر است که قبل از خرید مشخصات این محصول بررسی شود تا خرید شما طبق نیاز و سلیقه خود انتخاب شود.

یکی دیگر از نکات مهم در هنگام خرید توجه به معتبر بودن مراکز فروش است و بهتر از اعتبار آن فروشگاه اطمینان حاصل کنید تا محصولی با کیفیت را دریافت نمایید.

 پروفیل استیل 304

                                پروفیل استیل 304

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :