شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

پروفیل استیل

پروفیل استیل کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف دارد و در اینجا قصد داریم به ویژگی های این نوع پروفیل بپردازیم. شرکت استیل راشا به صورت کاملاً حرفه ای در زمینۀ توزیع آهن آلات رایج در صنایع مختلف فعالیت می کند و هم اکنون توانسته بخشی از نیاز بازار را در خصوص محصولات آلیاژ استیل را با قیمت مناسب و کیفیت بالا برآورده سازد. پروفیل استیل همچون نبشی و ناودانی ساخته می شوند ولی کاربرد خاص خود را در صنعت دارد.

ویژگی های پروفیل استیل

از ویژگی های ظاهری پروفیل استیل می توان به شکل ظاهری آن که مشابه لوله های مستطیلی، دایره ای و مربعی است، اشاره نمود که در صنعت ساختمانی به کار برده می شوند. فروش پروفیل استیل در دو دسته بندی اصلی چون پروفیل استیل ساختمانی و پروفیل استیل صنعتی صورت می گیرد، که بر اساس نوع کاربرد آنها مشخص شده است.

پروفیل استیل

از مهمترین ویژگی های ساختاری انواع پروفیل استیل می توان به مقاومت بالای این محصول در برابر حرارت، بازیافت پذیری، داشتن طول عمر بالا، داشتن ظاهری جذاب و براق و استحکام در برابر خوردگی و سایش اشاره نمود. بدین ترتیب شاهد به کارگیری عمدۀ انواع پروفیل استیل در ساخت تجهیزات دکوراتیو می باشیم.

خرید پروفیل استیل

شرکت راشا استیل یکی از عرضه کنندگان بزرگ محصولات فولاد استیل فعالیت خود را آغاز کرده است و همواره پاسخگوی نیاز مشتریان در سطح کشور می باشد. خرید پروفیل استیل با گریدهای مختلف صورت می گیرد و هر صنعتی متناسب با ویژگی هایی که هر کدام از دسته بندی های پروفیل استیل استنلس دارند، از آن جهت تولید کالاهای استیل استفاده می شود. به عنوان مثال پروفیل استیل دکوراتیو بر مبنای استاندارد AISI ساخته می شوند. این نوع پروفیل با اسامی پروفیل استیل دارز و پروفیل سبک در بازار شناخته می شوند. آلیاژهای 321، 201، 304، 310 و 316  از جمله گریدهایی هستند که جهت ساخت انواع پروفیل استیل دکوراتیو مورد استفاده قرار گرفته می شوند. این نوع استیل در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاومت بالایی دارند. علاوه بر آنکه قابلیت جوش پذیری دارند و در ابعاد مختلف به فروش می رسند.

پروفیل استیل

کاربرد پروفیل استیل

همانطور که گرفته شد، کاربرد پروفیل استیل در صنعت ساختمان سازی و صنایع مختلف مشاهده می شود. خرید و فروش پروفیل استیل به شکل مربع و مستطیل در ابعاد کوچک صورت می گیرد. کاربرد عمدۀ پروفیل های استیل را می توان در ساخت درب و پنجره های ساختمان، راه پله ها، نرده کشی ساختمان و غیره مشاهده نمود. علاوه بر آنکه کاربرد عمدۀ پروفیل های استیل را می توان در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی مشاهده نمود چون دارای یک سری ویژگی های ظاهری جذاب و براق می باشند. جهت خرید انواع پروفیل استیل می توانید با کارشناسان فروش شرکت راشا استیل تماس حاصل فرمائید.

فروش پروفیل استیل

فروش پروفیل استیل بر اساس شاخص های مختلفی چون ابعاد، وزن و گرید صورت می گیرد. بدین ترتیب می توان متناسب با نوع کاربردی که برای پروفیل در نظر گرفته اید، می توانید این محصول را با قیمت ارزان و کیفیت بالا خریداری نمائید. هر کدام از مواردی که بدان اشاره نمودیم، بر روی قیمت پروفیل استیل تأثیرگذار می باشد.

خرید و فروش پروفیل استیل با گریدهای مختلف صورت می گیرد چون هر کدام از آنها دارای یک سری ویژگی های ساختاری هستند. پروفیل استیل مستطیلی در ابعاد بزرگ جهت ساخت ستون در صنعت ساختمان سازی و همچنین صنعت خودروسازی به کار برده می شوند. پروفیل های استیل که به شکل Z ساخته می شوند جهت پوشانندگی سقف کارگاه های بزرگ و سوله به کار برده می شوند. پروفیل استیل باز و پروفیل بسته نیز از انواع پروفیل استیل محسوب می شوند و در صنایع مختلف به کار برده می شوند

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :