شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

ورق استیل نگیر 304

مشخصات ورق استیل 304

ورق استیل 304 جز یکی از رایج ترین و پرکاربردترین فولاد های زنگ نزن می باشد که ماده اصلی آن علاوه بر فولاد بین 18 تا 20 درصد کروم و بین 8 تا 10.5 درصد نیکل تشکیل شده است. مقاومت این ورق استیل در مقایسه با فولاد معمولی کمتر است همچنین خاصیت الکتریکی و گرمایشی کمتری دارد. این ورق معمولا به دلیل نداشتن خاصیت مغناطیسی جز ورق استیل های نگیر محسوب می شود.

از دیگر ویژگی های این محصول قابل انعطاف بودن آن است که به راحتی شکل پذیر می باشد و می توان آن را به اشکال مختلف تبدیل کرد بنابراین به این دلیل استفاده و کاربرد های زیادی در صنایع مختلف دارد و به وفور تولید و از آن استفاده می شود به طوری که 50 درصد از فولاد ضد زنگ تولید شده را این ورق تشکیل می دهد.

از کاربرد های این ورق استیل می توان به استفاده از آن در تجهیزات فرآوری شده محصولات غذایی به ویژه شیر، در ساخت بسیاری از وسایل آشپزخانه مثل سینک ظرفشویی، فریزر، بسیاری از لوازم آشپزخانه، ساخت نرده و...، ساخت و تولید مبدل های حرارتی، ساخت مخازن شیمیایی، ساخت اتصال دهنده ها و فنر ها و... اشاره کرد.

این محصول در انواع ورق های مات و براق و همچنین استیل های بگیر و نگیر موجود می باشد. از دیگر مشخصات و ویژگی ورق استیل 304 می توان به قابلیت جوشکاری و فرم پذیری آن اشاره کرد که می توان آن را با روش های استاندارد جوشکاری کرد.

ورق استیل 304 مات

ورق استیل 304 در انواع مختلف مات، براق، خش دار و طرح دار موجود می باشد.  ورق استیل مات کاربرد های مختلفی دارد و همانند دیگر ورق های استیل ضدزنگ می باشد.

این ورق های مات در داخل کشور تولید نمی شوند و بیشتر در کشور هایی مثل چین، هند، تایوان و آفریقای جنوبی تولید و به کشور ایران وارد می شوند. این ورق ها معمولا به صورت رول شده می باشند و طبق نظر و سلیقه مشتری برش داده می شوند.

این ورق ها در برابر رطوبت مقاوم می باشد و در بسیاری از صنایع از جمله صنایع پتروشیمی و گاز، صنایع غذایی، ساخت و تولید وسایل و تجهیزات بیمارستانی و آزمایشگاهی، تولید تجهیزات اطفا حریق و آتش نشانی، وسایل خشک شویی و لباسشویی، تولید توربین های بخار و مخازن، و همچنین در تولید تجهیزات مربوط به شرکت آب و فاضلاب می توان از آن استفاده کرد.

 ورق استیل 304

                           ورق استیل 304

ورق استیل 304 قیمت

قیمت ورق استیل 304 با توجه به این موضوع که این محصول وارداتی می باشد و نرخ آن با قیمت جهانی ارز و دلار مشخص می شود دائم در حال نوسان است بنابراین بهتر است برای اطلاع از قیمت دقیق آن با مشاوران متخصص در این زمینه مشورت شود.

همچنین کیفیت و برند محصول در تعیین قیمت این محصول بسیار موثر می باشد. علاوه بر این طول و وزن ورق استیل نیز یکی دیگر از فاکتور های مهم در تعیین قیمت می باشد.

وارد کننده ورق استیل 304

همان طور که گفته شد ورق استیل 304 در داخل کشور تولید نمی شود و بیشتر از کشور های همسایه مثل چین و تایوان و هند به کشور وارد می شود.

مراکز و شرکت های فعال بسیاری در زمینه واردات این محصول هستند که پس از ترخیص از گمرک این محصولات را به داخل کشور وارد می کنند و سپس در سرتاسر ایران توزیع و پخش می کنند و به راحتی در اختیار مشتریان قرار می دهند.

ورق استیل نگیر

ورق استیل نگیر از آنجایی که خاصیت مغناطیسی نداشته است و توسط آهن ربا جذب نمی شود به استیل های نگیر معروف هستند. این ورق در انواع مختلفی در بازار موجود می باشند که با توجه به نوع آن کاربرد های متفاوتی دارد.

مقدار کروم به کار رفته در این ورق ها باعث کم و زیاد شدن خاصیت مغناطیسی آن شده است که وجود بالا کروم به کار رفته سبب نگیر شدن آن و از دست دادن خاصیت مغناطیسی این محصول می شود.

 ورق استیل 304

                            ورق استیل 304

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :