شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

ورق استیل نسوز 310

مشخصات ورق استیل نسوز

ورق استیل نسوز در واقع در دسته استیل های ضد زنگ می باشد که عناصر تشکیل دهنده آن علاوه بر فولاد از نیکل و کروم استفاده شده است و در انواع مختلفی موجود می باشد که با توجه به نوع آن کاربرد های متنوعی دارد. این محصول مقاومت خوبی را در برابر دما و حرارت بالا از خود نشان می دهد بنابراین در صنایع مختلف که با دمای بالا سروکار دارند بسیار مناسب می باشد.

علاوه بر این از دیگر ویژگی های ورق های نسوز مقاومت آن در برابر خوردگی و یا پوسیدگی است که از پوسته پوسته شدن این محصول در برابر عوامل مختلف مثل رطوبت، حرارت و یا مواد اسیدی جلوگیری می کند. همچنین این محصول از خواص مکانیکی خوبی برخوردار است.

از جمله کاربرد های این محصول می توان به مواردی از قبیل استفاده از این ورق در دیگ ها و لوله های بخار، صنایع پتروشیمی، خطوط گاز، مبدل های حرارتی، تجهیزات نیروگاهی، کوره های صنعتی پخت سرامیک و کریستال، قطعات مختلف موشک و هواپیما و... اشاره کرد.

ورق استیل نسوز 4841

ورق استیل نسوز 4841 در دسته استیل های نسوز است که علاوه بر آهن از عناصری چون نیکل و کروم ساخته شده است. این ورق به دلیل تحمل حرارت بالا به استیل های نسوز معروف است که تقریبا می تواند که تا دمای 1200 درجه سلسیوس را تحمل کند و این به دلیل وجود بالای کروم و نیکل است که از 24 تا 26 درصد کروم و از 19 الی 22 درصد نیکل تشکیل شده است.

این ورق همچنین دارای کاربرد های مختلفی می باشد که برخی از آن ها عبارت است از:

ساخت تجهیزات و اجزای انواع کوره، تجهیزات صنایع آهن و فولاد، ساخت سیستم تعلیق دیگ های بخار، نیروگاه های حرارتی، استفاده از آن در صنایع شیمیایی و مواد غذایی و...

ورق استیل نسوز قیمت

در مورد قیمت ورق استیل نسوز نمی توان نرخ مشخصی را تعیین کرد و از آنجایی که این ورق ها انواع مختلفی دارند پس بر اساس نوع آن قیمت متفاوتی خواهد داشت. علاوه بر این ضخامت و اندازه این محصول یکی از فاکتور های مهم در تعیین قیمت آن می باشد که هر چه ضخامت و سایز آن بیشتر باشد در نتیجه وزن بیشتری خواهد داشت و با توجه به میزان وزن آن می توان قیمت آن را تعیین نمود.

قیمت این محصول بر اساس نرخ ارز و دلار تعیین می شود بنابراین همواره در حال نوسان می باشد پس برای اطلاع از قیمت به روز و دقیق آن بهتر است که از مشاوران متخصص در این زمینه مشورت گرفت.

 ورق استیل 310

                          ورق استیل نسوز

ورق استیل نسوز 310

ورق استیل نسوز 310 جز ورق های ضد زنگ می باشد که در مقایسه با دیگر ورق های استیل از استحکام بالایی برخوردار می باشد. این ورق دارای مقدار کروم زیادی می باشد که آن در برابر خوردگی و یا پوسیدگی بدون هیچ گونه اکسید شدن مقاوم می سازد.

همچنین این ورق قابلیت تحمل حرارت زیاد تا دمای 900 درجه سانتی گراد را دارا می باشد. این ورق ها در سایز ها و ابعاد مختلف در بازار موجود می باشد همچنین در ضخامت های مختلف از 0.3 میلی متر تا 100 میلی متر تولید و به بازار عرضه می گردد.

خرید ورق استیل نسوز

خرید ورق استیل نسوز جز خدماتی می باشد که در بسیاری از نمایندگی ها و مراکز مربوط به این محصول ارائه می گردد. اما در هنگام خرید بهتر است به نکاتی توجه شود تا محصول مورد نظر طبق سلیقه و نظر مشتری خریداری گردد.

یکی از نکات مهم کیفیت محصول می باشد که برای اطمینان از کیفیت ورق های استیل بهتر است که خرید از مراکز معتبر انجام پذیرد.

انواع ورق استیل نسوز

ورق استیل نسوز انواع مختلفی دارد که هر کدام کاربرد های متفاوتی دارد اما سه نوع از پرکاربردترین این ورق ها عبارت است از:

ورق استیل 1.4828 که به نام استیل نسوز 309 نیز معروف می باشد، ورق استیل 1.4841 که با نام استیل نسوز 310 نیز در بازار شناخته می شود و ورق استیل 1.4845 که با نام دیگر استیل نسوز 310 اس نیز شناخته می شود.

 ورق استیل 310

                              ورق استیل نسوز

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :