شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

میلگرد استیل 201

مشخصات میلگرد استیل 201

میلگرد استیل 201 در واقع جز استیل های پرکاربرد می باشد و در صنایع بسیاری از آن استفاده می شود. این میلگرد دارای درصدی نیکل، نیتروژن و منگنز می باشد که مقدار این مواد در این میلگرد نسبت به سایر محصولات مشابه افزایش پیدا کرده است و علاوه بر این از قیمت مناسب تری هم برخوردار می باشد.

این میلگرد به نسبت دیگر استیل ها کربن کمتری را دارا می باشد به همین دلیل قابلیت کار پذیری آن تا حدودی پایین تر است و به همین دلیل جز محصولات رده میانی محسوب می شود و برای مصارف خاص استفاده های متفاوتی دارد. از ویژگی های مهم این محصول می توان به ضد زنگ بودن و مقاومت آن در برابر خورندگی اشاره کرد البته مقاومت این محصول در مقایسه با استیل 301 کمتر می باشد اما در برخی موارد می توان آن را جایگزین این محصول کرد.

این میلگرد استیل در برابر آب دریا مقاومت کمتری دارد و ممکن است در ارتباط با آب دریا دچار خوردگی و یا پوسیدگی گردد از این رو بهتر است که از این نوع استیل برای کارهایی که با آب دریا سر و کار دارند استفاده نشود زیرا برای این کار مناسب نمی باشد. از دیگر ویژگی این محصول این است که نمی توان آن را در حرارت بالا سخت کرد.

از کاربرد های این محصول می توان به استفاده از آن برای ساخت لوازم خانگی، تجهیزات خودرو، مصالح ساختمانی و... اشاره کرد. میلگرد استیل 201 دارای خاصیت فرم دهی و شکل پذیری خوبی می باشد. یکی از نیاز های مهم این محصول نیاز به آنیل کاری است که حتما باید به این نکته توجه کرد.

 میلگرد استیل 201

ویژگی های مهم در هنگام خرید میلگرد استیل 201

یکی از ویژگی های مهم در هنگام خرید میلگرد استیل 201 توجه به قیمت آن است که درباره قیمت این محصول باید گفت که در مقایسه با سایر محصولات مشابه از قیمت پایین تر و کمتری برخوردار می باشد زیرا مقدار نیکل موجود در این نوع استیل بسیار کمتر است و از آنجایی که نیکل بسیار با ارزش می باشد پس مقدار کم آن در این محصول سبب کاهش قیمت آن شده است. استفاده از نیکل در میلگرد ها سبب مقاومت بیشتر آن در برابر خوردگی و زنگ زدگی می گردد. بنابراین بسیاری از افراد به دلیل قیمت کم این محصول مشتری آن هستند و از آن استفاده می کنند.

یکی دیگر از عوامل مهم در هنگام خرید مقاومت و دوام بالای این نوع میلگرد ها می باشد که این نوع میلگرد به دلیل منگنز استفاده شده در آن مقاومت و استحکام این محصول را افزایش داده و دوام آن را تا حد زیادی بالا برده است. علاوه بر این از انعطاف پذیری خوبی نسبت به سایر محصولات برخوردار می باشد.

یکی از عوامل مهم که در هنگام خرید به آن توجه زیادی نمی شود رنگ میلگرد های استیل است در حالی که از روی رنگ این محصول می توان به کیفیت و مواد استفاده شده در این محصول پی برد. به عنوان مثال هر چه منگنز در این نوع استیل بیشتر به کار رود رنگ آن هم تیره تر خواهد شد. البته فردی که در این زمینه تخصص لازم را نداشته باشد نمی تواند رنگ آن را تشخیص دهد اما برای شناخت بیشتر این میلگرد ها به صورت تخصصی می توانید با رنگ آن ها نیز آشنایی لازم را به دست آورید.

بنابراین برای انتخاب و خریدی مناسب با نیاز و سلیقه خود بهتر است که با ویژگی های این محصولات آشنایی کافی را به دست آورده و بررسی لازم انجام شود.

قیمت میلگرد استیل 201

قیمت این محصول به عوامل متعددی بستگی دارد که یکی از آن ها کیفیت و مواد استفاده شده در این میلگرد استیل 201 می باشد.

از دیگر عوامل می توان به نرخ ارز و قیمت جهانی موادی چون نیکل اشاره کرد که با توجه به نوسان این موارد نرخ این محصول نیز در حال تغییر و نوسان است.

ضخامت، وزن و طول این محصول نیز از دیگر عوامل تعیین کننده در قیمت این نوع میلگرد می باشد.

 میلگرد استیل 201

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :