شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

لوله استیل 304

مشخصات لوله استیل 304

یکی از مشخصات اصلی لوله استیل 304 ضد زنگ بودن آن است این لوله یکی از پرکاربردترین و پرفروش ترین لوله ها در صنعت می باشد که کاربرد های متفاوت و زیادی دارد. این نوع لوله در ابعاد مختلف در بازار موجود می باشد که طبق استاندارد قطر بیرونی این لوله در ابعاد 1.8 تا 28 اینچ می تواند باشد. در مورد طول این محصول نیز باید گفت تا طول 6 متر معمولا موجود می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این محصول مقاومت آن در برابر خوردگی است به همین دلیل از این لوله می توان در محیط های خورنده و یا برای انتقال سیالات خورنده مورد استفاده قرار بگیرد. علاوه بر این از دیگر کاربرد این محصول می توان به استفاده از آن در لوله کشی آب شیرین کن، کندانسور های هوا و... اشاره کرد.

این لوله قابلیت انعطاف خوبی دارد بنابراین شکل پذیری آن به راحتی صورت می گیرد. همچنین این محصول برای قطعاتی که نیاز به جوشکاری، ماشینکاری، سنگ زنی و پرداخت دارند بسیار مناسب می باشد. علاوه بر این باید گفت از این محصول می توان برای کار هایی که با صنایع شیمیایی و مواد خورنده سروکار دارند استفاده کرد.

کاربرد این لوله استیل 304 به طور کلی در صنایعی چون صنعت لبنیات، صنایع نوشیدنی، صنایع غذایی، کار های معماری  و در واقع در مکان ها و صنایعی که بهداشت و تمیزی در آن اهمیت دارد مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در تولید قطعاتی که با موادی چون نیتریک، سیتریک اسید، رنگدانه ها، روغن های خام و تصفیه شده، مواد شیمیایی ارگانیک و غیر آلی در تماس هستند این لوله گزینه مناسبی می باشد.

ترکیبات اصلی این نوع استیل در کنار آلیاژ فولاد از 18 درصد کروم و 8 درصد نیکل می باشد. میزان سختی و قدرت کششی این لوله را می توان از طریق عملیات سرد افزایش داد که البته با انجام این کار ممکن است که خاصیت مغناطیسی این محصول کاهش یابد.

 لوله استیل 304

                           لوله استیل 304

قیمت لوله و اتصالات استیل 304

قیمت لوله استیل 304 و به طور کلی اتصالات این نوع استیل در مقایسه با دیگر محصولات مشابه از قیمت کمتری برخوردار هستند. قیمت این لوله ها با توجه به سایز، قطر و طول آن متغیر می باشد و قیمت آن بر اساس این موارد مشخص می گردد.

وزن این محصول از دیگر عوامل موثر در تعیین قیمت است که با محاسبه وزن آن می توان قیمت مشخصی را تعیین کرد.

از دیگر عوامل موثر در قیمت این محصول مربوط به نرخ ارز و قیمت جهانی این کالا می باشد زیرا این محصولات در داخل تولید نمی شوند و بیشتر از کشور های همسایه مثل چین، هند و... وارد کشور میشوند پس در نتیجه نرخ آن نیز با ارز محاسبه می شود و با بالا و پایین رفتن نرخ ارز قیمت این محصول نیز کم و زیاد می گردد.

لیست قیمت لوله استیل 304

لیست قیمت لوله استیل 304 با توجه به این که هر روز و هر لحظه ممکن است دچار تغییر و نوسان گردد بهتر است که برای اطلاع از با مشاوران متخصص در این زمینه مشورت شود تا بتوان قیمت دقیق آن را تعیین کرد.

به علاوه قیمت این محصول با توجه به این که از کدام کشور وارد شده است و یا متعلق به کدام برند است متفاوت می باشد.

قیمت روز لوله استیل 304

برای اطلاع از قیمت به روز از لوله استیل 304 باید هم زمان به نرخ ارز و دلار نیز توجه کرد تا بتوان بر اساس نرخ ارز قیمت به روز این محصول را مشخص کرد. پس حتما قبل از خرید باید تمام بررسی های لازم در مورد قیمت آن در همان لحظه بررسی شود و بهتر است برای اطلاع از قیمت این محصولات از متخصصان در این زمینه بهره گرفت.

 لوله استیل 304

                            لوله استیل 304

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :