شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

لوله استیل 201

مشخصات لوله استیل 201

لوله استیل 201 جز آلیاژ های ضد زنگ می باشد که از خاصیت مغناطیسی برخوردار نمی باشد و جز استیل های غیر مغناطیسی محسوب می شود. این استیل از نیکل، منگنز و مقداری کروم ساخته شده است و نیکل موجود در آن باعث مقاومت این استیل در برابر زنگ زدگی می گردد. این لوله کاربرد های زیاد و متنوعی دارد و به دلیل قیمت مناسب این استیل در برابر دیگر استیل ها حتی می تواند جایگزین خوبی برای استیل 301 و استیل 304 باشد.

از دیگر مشخصات مهم این نوع لوله استیل استحکام و دوام بالای آن می باشد که غیر قابل انعطاف است در حالی که ممکن است با حرارت دادن این استیل در حالت انعطاف نیز با آن کار شود.

این لوله استیل کاربردهای زیادی در صنعت دکوراتیو، ساخت حفاظ استیل و صنایعی مثل صنعت حمل و نقل مایعات و گاز، صنایع پتروشیمی، تولید برق، استفاده در لوله کشی، صنایع داروسازی، انتقال آب، صنایع دریایی، سقف سازی اتومبیل و راه آهن دارد. علاوه بر این به دلیل استحکام و دوام بالای آن کاربرد های زیاد دیگری نیز دارد که برای اطمینان از کیفیت و استحکام این محصول بهتر است آن را فروشگاه ها و مراکز معتبر تهیه کرد.

از دیگر ویژگی های لوله استیل 201 به مقاومت این محصول در برابر خوردگی و یا پوسیدگی می توان اشاره کرد. علاوه بر این قابلیت جوشکاری را دارا است و به راحتی تا دمای 1010 الی 1093 درجه سانتی گراد را برای جوش دادن تحمل می کند.

در مورد سایز و اندازه این محصول باید گفت که به طور کلی این لوله های استیل طبق استاندارد های Astm و Asme در اندازه های NB 1/2 و NB 8 تولید می شوند. اما اگر پروژه بزرگ و سنگینی به این لوله های استیل در سایز بزرگتر احتیاج داشته باشند می تواند در سایز های بزرگتر آن را تولید کرد. در واقع آخرین سایز تولید برای این لوله ها 600 الی 1200 می باشد.

 لوله استیل 201

                         لوله استیل 201

قیمت لوله استیل 201

در مورد قیمت لوله استیل 201 نمی توان نرخ ثابت و مشخصی را تعیین کرد زیرا از آنجایی که این محصول بیشتر وارداتی است و در داخل تولید نمی شود پس قیمت آن با دلار و ارز مشخص می شود. نرخ دلار و ارز نیز ثابت نیست و دائم در حال نوسان است بنابراین قیمت این محصول نیز با توجه به نرخ ارز مشخص و دائم در حال تغییر است.

یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین قیمت لوله های استیل مربوط به سایز و وزن آن می باشد که هر چه سایز بیشتر باشد معمولا وزن بیشتری هم خواهد داشت بنابراین از قیمت بیشتری برخوردار است.

از عوامل مهم دیگر در تعیین قیمت کیفیت و برند محصول است که هر چه برند معتبر تر و کیفیت بهتر باشد قیمت بالاتری هم خواهد داشت.

خرید لوله استیل 201

برای خرید لوله استیل 201 فروشگاه ها و مراکز بسیاری وجود دارد که با وارد کردن این محصول از کشور های همسایه آن را به راحتی در اختیار مشتریان قرار می دهند.

در هنگام خرید این محصولات باید دقت داشت که این لوله ها را از مکان های معتبر تهیه کرد زیرا در این مکان ها از مواد با کیفیت در ساخت محصولات خود استفاده می کنند و قطعا هر یک از مواد استفاده شده در این محصولات خاصیت و عملکرد خاص خود را دارند و بر کیفیت و مقاومت این لوله ها تاثیر زیادی خواهند داشت.

پس برای تهیه و خرید محصول با کیفیت باید برند های مطرح و معتبر را از فروشگاه های معتبر تهیه کرد.

لیست قیمت لوله استیل 201

همان طور که گفته شد با توجه به نوسان در نرخ ارز و دلار و قیمت جهانی این محصول نمی توان قیمت دقیق و مشخصی از لیست قیمت لوله استیل 201 مشخص کرد بنابراین برای اطلاع از قیمت به روز و دقیق این محصولات بهتر است که با مشاوران متخصص در این زمینه مشورت شود.

 لوله استیل 201

                         لوله استیل 201

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :