شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

لوله استیل اینچی

مشخصات لوله استیل اینچی

لوله استیل اینچی در سایز های مختلف در بازار موجود می باشند که با توجه به اندازه آن کاربرد های متنوع و زیادی دارد. لوله های استیل در واقع جز پرکاربردترین لوله ها می باشد که در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشد بنابراین در بین بسیاری از افراد از محبوبیت زیادی برخوردار است. در واقع تفاوت اصلی این لوله ها با سایر لوله های فولادی در ترکیبات شیمیایی، خواص و کاربرد آن است.

در این لوله ها علاوه بر آهن که به عنوان ماده اصلی و پایه تمامی لوله های فلزی است از مقداری کربن، کروم و نیکل استفاده می شود که این مواد باعث مقاومت این محصولات در برابر خوردگی و زنگ زدگی می شود. لوله استیل اینچی در اندازه های مختلف تولید می شوند که در ادامه به بررسی لوله استیل 3 اینچی، 1 اینچی و 8 اینچی خواهیم پرداخت.

لوله استیل 8 اینچ

لوله استیل 8 اینچ کاربرد های متفاوتی از جمله برای انتقال آب دارد و از ویژگی مهم این لوله این است که مقاومت خوبی در برابر خوردگی و یا پوسیدگی دارد. همچنین از استحکام و دوام خوبی برخوردار است و در برابر رطوبت نیز مقاوم می باشد.

علاوه بر این می تواند فشار داخلی خوب و قابل قبولی در برابر انتقال آب و بسیاری از موارد دیگر مثل مواد نفتی و گازی و... داشته باشد و آن فشار وارد شده را تحمل کند.

همچنین از این لوله استیل اینچی می توان در مکان ها و شرایط آب و هوایی سخت از آن استفاده کرد زیرا با این محیط ها سازگاری خوبی دارد.

 لوله استیل اینچی

                             لوله استیل اینچی

لوله استیل 1 اینچ

این لوله استیل 1 اینچ مانند دیگر لوله های استیل به دلیل وجود به کار رفتن عنصر نیکل در آن ضد زنگ می باشد و به دلیل مقاومت این محصول در برابر خوردگی، رطوبت، سرما و پوسیدگی کاربرد های مختلفی دارد. علاوه بر این از قدرت انعطاف پذیری خوبی برخوردار است و قابلیت جوشکاری نیز دارا می باشد.

با توجه به این ویژگی ها کاربرد های زیادی در صنایع مختلف دارد. از این لوله ها در صنایع پتروشیمی و همچنین شبکه های آبی و آبرسانی استفاده می شود.

این لوله استیل اینچی معمولا وزن بسیار کمی دارند به همین دلیل قابلیت جابجایی و حمل و نقل بسیار آسانی دارند و به دلیل وزن کم آن از قیمت پایین و مقرون به صرفه تری برخوردار هستند.

لوله استیل 3 اینچ

یکی از پرکاربردترین لوله ها، لوله استیل 3 اینچ می باشد که صنایع بزرگ و کوچک مثل صنایع شیمیایی، آب و فاضلاب، تصفیه آب، آب و فاضلاب،گاز و برق و... کاربرد دارد.

این لوله ها در طول و متراژ های بالا در بازار موجود می باشند بنابراین می توان از آن در مسیر های طولانی استفاده شود. همچنین این لوله استیل اینچی قابل انعطاف می باشد و از انعطاف پذیری خوبی برخوردار می باشند علاوه بر این در برابر خمیدگی و فشار زیاد مقاوم است و جوشکاری بر روی این لوله به آسانی انجام می شود.

خرید لوله اینچی

تولید لوله استیل اینچی در داخل کشور انجام نمی شود و بیشتر از کشور های همسایه وارد ایران می شود. فروشگاه ها و مراکز بسیاری در سر تا سر ایران وجود دارند که با وارد کردن این محصولات به ایران این لوله ها را به راحتی در اختیار مشتریان قرار می دهند.

با توجه به وجود مراکز متعدد و بسیار در داخل کشور باید در هنگام خرید لوله اینچی توجه شود که حتما این محصولات از فروشگاه ها و مراکز معتبر انجام شود زیرا کیفیت این لوله ها بسیار حائز اهمیت است.

علاوه بر این با توجه به این که کیفیت محصولات در قیمت این لوله ها موثر است و با وجود گران تر بودن آن، اما بسیار مقرون به صرفه تر می باشد زیرا اگر محصولی با کیفیت با برند معتبر خریداری شود دیگر نیازی به صرف هزینه های اضافی و جانبی نمی باشد.

 لوله استیل اینچی

                             لوله استیل اینچی

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :