شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

ششپر استیل 316

مشخصات شش پر استیل 316

شش پر های استیل جز خانواده استیل ها می باشد بنابراین سطح پرداخت شده صاف و ابعاد دقیق تری را دارا می باشند. شش پر استیل 316 یک فولاد ضد زنگ می باشد و در برابر بسیاری از عوامل دچار زنگ زدگی نمی گردد. همچنین این محصول تحمل وزن بیشتری را در مقایسه با محصولات مشابه دارد و از استحکام و دوام بیشتری برخوردار می باشد.

ششپر استیل 316 یک فولاد کم کربن می باشد که کربن کمتری به نسبت دیگر محصولات در آن به کار رفته شده است بنابراین از سختی و کیفیت خوبی برخوردار است و برای خم کردن و شکل دهی به صورت سرد بسیار مناسب می باشد.

از دیگر ویژگی های این شش پر های استیل قابلیت جوشکاری آن است که می توان کلیه روش های استاندارد جوشکاری را برای این محصول استفاده کرد. علاوه بر این از دیگر ویژگی این محصول قابلیت خوب آن نسبت به ماشین کاری است و در برابر سایش مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد.

این محصول با توجه به قابلیت ها و خواص مکانیکی خوبی که دارد در بسیاری از صنایع و ساخت بسیاری از وسایل کاربرد دارد. به همین دلیل روز به روز بر محبوبیت و تعداد خرید و فروش این شش پر استیل 316 افزوده می شود. از جمله کاربرد این محصول در ساخت انواع شفت، ساخت ابزار، ساخت و تولید انواع پیچ و مهره استیل، ساخت بلبرینگ و انواع چرخ دنده ها، تولید وسایل و ابزار های ترازگیر است و در بسیاری از صنایع مانند صنعت خودرو، صنعت نفت و بنزین، صنایع غذایی، صنایع نساجی، صنایع دکوراتیو و صنعت کشاورزی و ساخت ابزار ها و تجهیزات کشاورزی کاربرد دارد.

 ششپر استیل 316

                    شش پر استیل 316

خرید این محصولات به صورت وارداتی است و بیشتر از کشور های اطراف ایران مثل چین وارد می شود و ایران هیچ گونه نقشی در تولید این محصولات ندارد و همگی از دیگر کشور ها وارد می شود. بسیاری از شرکت ها و نمایندگی های فعال در این زمینه هستند که این محصولات را پس از ترخیص از گمرگ وارد ایران کرده و در سراسر کشور پخش و توزیع کرده و به راحتی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

با توجه به وجود زیاد این نوع محصولات در بازار در هنگام خرید و فروش باید به کیفیت این شش پر ها دقت شود و بررسی های لازم در این زمینه انجام شود تا خرید بر طبق نیاز و در نهایت کیفیت خریداری شود. به همین دلیل توصیه می شود که حتما خرید این شش پر استیل 316 از نمایندگی ها و مراکز معتبر خریداری و تهیه شود تا هم از کیفیت و هم از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید.

قیمت ششپر استیل 316

فاکتور های بسیاری در تعیین قیمت ششپر استیل 316 دخیل هستند که با توجه به این عوامل و فاکتور ها قیمت نهایی این محصول مشخص می شود. یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت به کیفیت محصول و مواد اولیه به کار رفته در آن بستگی دارد. هر چه مواد اولیه به کار رفته بهتر و طبق استاندارد به کار رفته باشد محصول با کیفیت تر است در نتیجه از قیمت بیشتری نیز برخوردار می باشد.

برند و شرکت سازنده شش پر استیل 316 یکی دیگر از فاکتور های مهم محسوب می شود که با توجه به معتبر بودن و مشهور بودن آن برند محصول آن شرکت تقاضای بیشتری دارد و معمولا از قیمت بیشتری هم برخوردار می باشد.

معمولا این شش پر های استیل در سایز ها و اندازه های مختلف در بازار موجود هستند و به فروش می روند پس سایز این محصول یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت می باشد. هر چه ضخامت و طول آن بیشتر باشد وزن بیشتری خواهد داشت در نتیجه قیمت آن هم بالاتر خواهد رفت.

 ششپر استیل 316

                       شش پر استیل 316

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :