شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

ششپر استیل 304

مشخصات ششپر استیل 304

ششپر استیل 304 یکی از محصولات پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد که با توجه به نوع و سایز آن کاربرد های متفاوتی می تواند داشته باشد. این محصول دارای ویژگی های مثبت بسیاری می باشد. یکی از ویژگی های مهم این محصول خاصیت ضد زنگ بودن آن است و در برابر بسیاری از عوامل از جمله رطوبت و مواد اسیدی مقاومت خوبی از خود نشان می دهد و در برابر این عوامل دچار خوردگی و یا پوسیدگی نمی گردد.

از دیگر ویژگی های این ششپر استیل این است که می توانند دما و حرارت بالا را تحمل کند که در واقع نقطه ذوب این محصول 1430 درجه سانتی گراد می باشد پس مقاومت بالایی را دمای بالا از خود نشان می دهد بنابراین از قابلیت جوشکاری نیز برخوردار می باشد.

این محصول قابلیت ارتجاعی و شکل پذیری خوبی را دارا است و از سطح ماشین کاری بسیار عالی برخوردار است و به راحتی می توان بر روی آن ماشین کاری انجام داد.

با توجه به ویژگی ها و مشخصات این محصول این ششپر استیل 304 دارای کاربرد های متنوعی می باشد و از آن در صنایع گوناگون استفاده های مختلف می شود و روز به روز بر کاربرد این نوع ششپر استیل افزوده می گردد. از جمله این کاربرد ها عبارت است از: تولید انواع پیچ و مهره استیل، ساخت انواع شفت ها، تولید انواع اتصالات استیل، تولید انواع قطعات نازل، تولید بسیاری از قطعات کشاورزی، همچنین در بسیاری از صنایع همچون صنعت خودرو، صنعت کشاورزی، صنایع غذایی، صنایع نساجی، صنایع دکوراتیو و... مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول از نظر ظاهری بسیار زیبا و با کیفیت می باشد و به دلیل داشتن شش گوشه به این نام معروف شده است. فروش این محصول معمولا به صورت شاخه ای می باشد. این محصول در داخل کشور تولید نمی شود و معمولا از کشور های همسایه همچون چین به ایران وارد می شود.

 ششپر استیل 304

                         ششپر استیل 304

ششپر استیل 304 قیمت

در مورد قیمت ششپر استیل 304 نمی توان نرخ مشخصی را تعیین نمود و عوامل و فاکتور های بسیاری در تعیین قیمت این محصول موثر می باشد از جمله این موارد کیفیت محصول می باشد که نقش مهمی در تعیین قیمت آن دارد. کیفیت محصول به چگونگی و استفاده از مواد اولیه مناسب و مرغوب بستگی دارد که معمولا هر چه مواد اولیه به کار رفته در آن مرغوب تر و طبق استاندارد به کار رفته باشد از کیفیت بهتری برخوردار است در نتیجه قیمت بالاتری خواهد داشت.

همان طور که گفته شد این محصول در ایران تولید نمی شود و بیشتر از کشور هایی مثل چین به کشور وارد می شود. همین موضوع باعث می شود که قیمت این محصول طبق نرخ ارز و قیمت جهانی این محصول محاسبه گردد و با بالا و پایین شدن نرخ ارز قیمت آن هم دچار نوسان شود.

شرکت و برند تولید کننده این ششپر های استیل یکی دیگر از فاکتور های مهم در تعیین قیمت این محصول است که هر چه شرکت و برند سازنده از اعتبار بیشتری برخوردار باشد و این محصول و برند شناخته شده تر باشد قطعا قیمت بالاتری دارد.

این محصول در سایز ها و اندازه های مختلف در بازار موجود می باشد. یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین قیمت ششپر استیل 304 طول و ضخامت این محصول می باشد که با افزایش طول و ضخامت قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت.

همچنین برای خرید و فروش این محصول و برای دریافت محصولی با کیفیت بهتر است که آن را از نمایندگی ها و مراکز معتبر تهیه کرد تا بتوان این ششپر های استیل را طبق نیاز و سلیقه خود انتخاب و خریداری نمود. همچنین برای انتخابی بهتر باید ویژگی ها و مشخصات این محصولات را مورد بررسی قرار داد.

 ششپر استیل 304

                       ششپر استیل 304

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :