شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

ششپر استیل

ششپر استیل از دیگر انواع محصولات آلیاژ استیل محسوب می شود. ششپر استیل نوعی میلگرد استیل است که دارای 6 وجه می باشند و جهت مصارف خاصی ساخته شده اند. شرکت استیل راشا دارای سابقۀ درخشان در عرصۀ فروش محصولات فولادی چون انواع شش پر استیل، میلگرد استیل، ورق استیل، پروفیل استیل، تسمه استیل و غیره می باشند. آلیاژ استیل کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارد چون متشکل از عناصر مختلفی چون کروم، نیکل، آهن، سلنیوم، تیتانیوم، کبالت، کربن و غیره می باشند. هنگام تغییر درصد میزان هر کدام از عناصر در ساخت آلیاژ استیل، خواص متفاوتی پیدا می کنند.

خرید ششپر استیل

خرید ششپر استیل را می توان در صنایع مختلفی چون ساخت انواع شافت، صنعت تولید انواع پیچ و مهره استیل، تولید اتصالات استیل، تولید انواع چرخ دنده گریبکس، ساخت انواع ابزارآلات ترازگیری، ساخت قطعات نازل، تولید انواع شابلون و سمبه، ساخت قطعات در صنعت خودروسازی، ساخت قطعات و تجهیزات صنایع کشاورزی، ابزارآلات صنعتی و غیره مشاهده نمود.

 ششپر استیل

به طور کلی ساختار اصلی میلگرد ششپر استیل بر مبنای آلیاژ استیل است و بر اساس تغییر درصد هر کدام از عناصر تشکیل دهندۀ آن، برای مصارف متفاوتی مورد استفاده قرار گرفته می شوند. میزان نقطه ذوب، مقاومت در برابر عوامل خارجی، فرایند اکسیداسیون، زنگ زدگی و خوردگی از جمله مواردی هستند که نقش بسزایی بر روی انتخاب و خرید شش پر استیل خواهد داشت.

کاربرد شش پر استیل

کاربرد ششپر استیل را می توان در صنایع متفاوتی مشاهده نمود و در ادامۀ مبحث بدان خواهیم پرداخت. ششپر استیل با گریدهای 304، 316، 420 و 321 تولید شده و در دسترس صنعت گران قرار گرفته می شوند.

از ویژگی های ششپر استیل می توان به داشتن سطح صیقلی و براق بدون بریدگی اشاره نمود. داشتن مقاومت در برابر فرسایش محیطی، استحکام در برابر دمای بالا، مقاومت در برابر فرآیند جوشکاری، متال اسپری وپاشش تنگستن و قابلیت جذب تلرانس با دقت 0.01 در فرآیند ماشین کاری از جمله ویژگی های بارز انواع ششپر استیل محسوب می شوند. هنگام خرید میلگرد شش پر استیل باید این موارد به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفته شوند.

ششپر استیل

موارد زیادی جهت انتخاب و خرید محصولات فولاد استنلس استیل مطرح می شود و نقش بسزایی بر روی دوام و طول عمر آن ها خواهد داشت. در این راستا، می توانید جهت أخذ راهنمایی و مشاورۀ تخصصی در خصوص خرید ششپر استیل، می توانید با پرسنل فروش شرکت استیل راشا تماس بگیرید.

فروش ششپر استیل

فروش ششپر استیل بر اساس ویژگی های مکانیکی میلگرد صورت می گیرد که می توان به مقاومت برشی، نقطۀ ذوب، سختی برینل، سطح ارتجاعی میلگرد، مقدار عدد تنش تسلیم و استحکام کششی اشاره نمود. به طور کلی هر کدام از آنها متناسب با گریدهای مختلف آلیاژ استیل متفاوت از یکدیگر مشخص می شوند. در نتیجه هنگام خرید شش پر استیل، توجه به شاخص های گرید آلیاژ تشکیل دهندۀ میلگرد از اهمیت بالایی برخوردار است.

با این تفاسیر، قیمت ششپر استیل به عوامل متعددی چون ابعاد، وزن، ضخامت میلگرد و گرید استیل بستگی دارد. با توجه به گستردگی کاربرد محصولات آلیاژ استیل در صنایع مختلف، بیش از پیش نسبت به انتخاب نوع میلگرد توجه می شود. فروش شش پر استیل در اندازه و وزن های متفاوتی صورت می گیرد و بدین وسیله صرفه جویی هزینه را برای صنعت گران به دنبال خواهد داشت.

به کارفرمایان پیشنهاد می کنیم، بر اساس نوع کالا، مناسب ترین گرید میلگرد ششپر استیل را داشته باشید که از استحکام بالایی برخوردار باشند. ویژگی های مکانیکی و ساختاری دو دسته بندی کلی جهت طبقه بندی انواع شش پر آلیاژ استیل محسوب می شوند.

جهت سفارش انواع ششپر استیل با قیمت ارزان می توانید با مرکز فروش شرکت استیل راشا تماس حاصل فرمائید، تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :