شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

تسمه استیل

تسمه استیل از دیگر محصولات پرفروش آلیاژ استیل استنلس در سطح جهان محسوب می شوند. شرکت استیل راشا یکی از کمپانی های مجرب در حوزۀ تهیه و توزیع انواع محصولات استیل فعالیت می کند. در همین راستا شاهد فروش انواع تسمه استیل در لیست محصولات این مجموعه می باشیم. در اینجا قصد داریم به معرفی انواع تسمه استیل، ویژگی و کاربرد آنها اشاره کنیم. پس همراه ما باشید تا اطلاعات جامعی در خصوص این کالای صنعتی بدست آورید.

خرید تسمه استیل

خرید تسمه استیل بر مبنای مشخصات فیزیکی و ساختاری آنها صورت می گیرد. با این تفاسیر می توانید با موقعیت های مختلف از مزایای آن استفاده نمائید. تسمه های استیل با گرید 304 و 316 از جمله تسمه های رواج یافته در صنایع مختلف محسوب می شوند. بدین ترتیب افراد مختلف می توانند متناسب با موقعیت های مختلف از مزایای آن استفاده می کنند.

تسمه استیل

از ویژگی های مهم تسمه استیل می توان به استحکام بالا، مقاومت بالا در برابر خوردگی اسیدی، عدم زنگ زدگی و غیره اشاره نمود. بدین ترتیب صنایع مختلف جهت ساخت برخی از کالاها و تجهیزات صنعتی می توانند از مزایای این محصول استفاده کنند.

امروزه شاهد کاربرد گستردۀ تسمه های استیل در صنایع ساخت قطعات هواپیما، خودروسازی، ریل های انواع قطار، انواع تریلر، تجهیزات برقی آشپزخانه، دستگاه های صنعتی، تجهیزات پزشکی، وسایل و ماشین آلات نظامی و غیره می توان مشاهده نمود.

آهن، کروم و نیکل از عناصر اصلی تشکیل دهندۀ آلیاژ استیل محسوب می شوند و بدین ترتیب عاملی جهت عدم زنگ زدگی و یا حالت مغناطیسی استیل می شود. در واقع با تغییر درصد جرمی هر کدام از عناصر اصل استیل، موجب تغییر خواص محصول نهایی می شود و به همین دلیل شاهد فروش انواع تسمه استیل با گریدهای مختلف می باشیم. شرکت استیل راشا نیز با داشتن آگاهی کامل نسبت به این موضوع، امکان مشاورۀ خرید را برای مشتریان در اقصی نقاط کشور فراهم کرده است.

تسمه استیل

ویژگی تسمه استیل

ویژگی تسمه های استیل به گرید آلیاژ بستگی دارد. بدین ترتیب هنگام خرید محصولات فولاد استیل استنلس، توجه به شاخص گرید محصول لازم است. تسمه استیل 304، تسمه استیل 316، تسمه استیل فابریک، تسمه استیل ماشین کاریو تسمه استیل نورد از جمله انواع تسمه استیل محسوب می شوند و از کاربرد گسترده ای برخوردار می باشد.

یکی از ویژگی های قابل توجه برای این محصول، داشتن برش های مقطعی است که از سطح براق و صیقلی برخوردار هستند. به طور کلی تسمه هایی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شوند از متریال مختلفی چون استیل، آلومینوم، پلاستیک، نخ، آهن و غیره ساخته می شوند. متناسب با نوع کاربری که برای آن در نظر گرفته اید، می توانید مناسب ترین نوع تسمه با کیفیت را خریداری کنید.

فروش انواع تسمه استیل

تولید تسمه استیل نوردی از صفحات بازیافتی و ضایعات آلیاژ استیل در حالت ذوب صورت می گیرد. البته بستگی به شرایط کارخانجات تولید کنندۀ محصولات استیل استنلس خواهد داشت و عموماً با ابعاد مختلف به فروش می رسند. در همین راستا شاهد فروش انواع تسمه استیل ماشین کاری با شاخص های مختلف می باشیم که با دقت بالا و کیفیت عالی ساخته شده اند. عموماً از ورق های استیل درجه یک برده با مواد اولیۀ فابریک به صورت یکدست ساخته می شوند و دارای تلرانس مختلف با برش های یکنواخت می باشند. در انتها فرآیند پولیش کاری بر روی تسمه استیل باعث ایجاد سطح صاف و صیقلی می شود.

قیمت تسمه استیل به سایز، گرید و وزن بستگی دارد. صنایع مختلف متناسب با نوع کاربری که برای این محصول استنلس در نظر گرفته اند، این محصول را خریداری کنند. پیش از خرید محصولات استیل استنلس با قیمت ارزان می توانید با دفتر فروش شرکت استیل راشا تماس حاصل فرمائید. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :