شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

تسمه استیل 304

مشخصات تسمه استیل 304

تسمه استیل در واقع نوعی از مقاطع فولادی هستند که انواع مختلفی دارد. تسمه استیل 304 جز آلیاژ و فولاد های ضد زنگ محسوب می شود که در سایز ها و ضخامت های مختلف تولید و به بازار عرضه می گردد که با توجه به سایز و ضخامت کاربرد های متفاوتی دارد. این محصول در داخل ایران تولید نمی شود و بیشتر از کشور های همسایه مثل هندوستان و چین وارد بازار ایران می شود و به راحتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

این استیل در برابر خوردگی و یا پوسیدگی مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد همچنین از دیگر ویژگی های این محصول می توان به استحکام و دوام بالا این تسمه استیل اشاره کرد. علاوه بر این از مقاومت بالایی نسبت به رطوبت برخوردار است بنابراین با توجه به این ویژگی از این محصول در محیط های مرطوب و اکسید کننده همچون دریا استفاده می شود و برای این مصارف بسیار مناسب می باشد.

میزان مقاومت این محصول نسبت به خوردگی و یا دما و حرارت بالا را عنصر نیکل و کروم مشخص می کند یعنی هر چه میزان این عناصر بیشتر باشد مقاومت این تسمه استیل در برابر این موارد بیشتر خواهد شد و به همان نسبت نیز از قیمت بیشتری برخوردار خواهد. زیرا عنصر نیکل جز یکی از عناصر با ارزش محسوب می شود که مقدار زیاد آن در این نوع استیل باعث افزایش قیمت آن خواهد شد.

تسمه های استیل در واقع در مقایسه با دیگر تسمه ها از مقاومت کششی و فشاری بیشتری برخوردار هستند و تولید این محصولات با توجه به نیاز مشتری در ابعاد و اندازه های مختلف قابل سفارش است البته این اندازه ها طبق استاندارد می باشد و باید در تولید آن تمامی استاندارد ها رعایت شود.

 تسمه استیل 304

                              تسمه استیل 304

خرید تسمه استیل 304

شرکت ها و مراکز بسیاری در زمینه خرید و فروش تسمه استیل 304 چه به صورت حضوری و چه اینترنتی فعال هستند که این محصولات را از کشور های همسایه وارد ایران می کند و در اختیار مشتریان قرار می دهند.

در هنگام خرید کیفیت تسمه استیل بسیار مهم است زیرا در صورتی که این محصول از کیفیت و استحکام خوبی برخوردار باشد می توان از نهایت کارایی آن استفاده کرد پس بهتر است که در ساخت این محصولات از مواد درجه یک استفاده شود.

برای اطمینان از کیفیت این محصول بهتر است که خرید خود را از فروشگاه های معتبر که دارای برند های معتبر و با کیفیت هستند خریداری نمایید.

فروش تسمه استیل 304

فروش تسمه استیل 304 از طریق شرکت هایی در داخل کشور انجام می شود که ابتدا این محصولات به صورت وارداتی از کشور های همسایه نظیر چین و هند وارد کشور می شود و بعد از ترخیص از گمرک توسط شرکت ها و فروشگاه های مختلف در سراسر ایران فروخته می شود.

هر چه این محصولات با کیفیت تر و از مواد اولیه مرغوب تر استفاده شده باشد قطعا با قیمت بیشتری به فروش می رسد.

قیمت تسمه استیل 304

قیمت تسمه استیل 304 به عوامل مختلفی از جمله کیفیت محصول و همچنین شرکت تولیدکننده آن مربوط می باشد که هر چه این محصول از کیفیت بالاتر برخوردار باشد و شرکت تولیدکننده معتبر تر باشد از قیمت بیشتری برخوردار می باشد.

از دیگر عوامل مهم و موثر در قیمت این کالا نرخ ارز و دلار و همچنین قیمت جهانی این محصول می باشد که با توجه به نوسان در قیمت ارز نمیتوان قیمت مشخصی را معین نمود و قیمت آن دائم در حال تغییر و کم و زیاد شدن می باشد.

سایز این تسمه استیل در افزایش و یا کاهش قیمت آن بسیار مهم است. علاوه بر این عامل مهم دیگر وزن این محصول می باشد که با افزایش سایز و اندازه تسمه استیل وزن آن هم بیشتر می شود در نتیجه قیمت بیشتری خواهد داشت.

تسمه استیل 304

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :