شماره تماس مستقیم : 09128674008 --

بست استیل

بست استیل به عنوان یکی از باکیفیت ترین بست های فلزی شناخته می شود. این بست به دلیل جنس مقاوم و کارایی بالا، کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارد. به ویژه بست استنلس استیل از محبوبیت بالایی در صنعت برخوردار است.

 

برای اطلاع از از قیمت و استعلام موجودی لطفا با شماره 09128674008 تماس بگیرید.

 بست استیل

بست استیل

معرفی انواع بست استیل

بست استیل از آن دست اتصالاتی است که با تنوع بسیار زیاد تولید می شود. بست فشاری، بست پایه دار، بست کمربندی، بست آچاری، بست فنردار و بست شیاردار برخی از انواع بست استیل هستند که کاربردهای متنوعی دارند. در این بخش با برخی از بست های پرکاربرد از جنس استیل آشنا می شویم.

بست فشاری استیل

بست های استیل فشاری فرمی به مانند فنر دارند. باز و بسته شدن این بست ها با استفاده از انبردستی انجام می شود. به بست های فشاری، بست فشار قوی نیز می گویند.

بست استیل کمربندی

بست کمربندی استیل یا بست تسمه ای یک بست مقاوم و پرکاربرد است. از این بست غالبا برای نگه داشتن دسته ای از اجسام نظیر کابل استفاده می شود. بست کمربندی ممکن است به صورت ساده یا روکش دار تولید شود.

بست آچاری استیل

بست استیل آچاری از جمله بست هایی است که بیشتر در دستگاه ها یا سیستم ها مورد استفاده قرار می گیرند. در تجهیزاتی چون ابزارهای آبیاری، ماشین های سنگین، ماشین آلات صنعتی و... از انواع بست آچاری استفاده می شود.

 

بست استیل

دیگر تقسیم بندی های بست فلزی استیل

تقسیم بندی انواع بست استیل بر اساس مشخصاتی چون گرید استیل، سایز و... نیز انجام می شود. بست های استیل ممکن است در هر سایزی تولید شوند. البته در این مورد استانداردهای مشخصی وجود دارد که ساخت اغلب بست ها مطابق با آن صورت می گیرد. همچنین بست های فلزی استیل می توانند از نظر متریال تنوع زیادی داشته باشند. در این مورد می توانیم به انواع بست فلزی استیل چون بست های استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ اشاره کنیم که بسیار باکیفیت و پرکاربرد هستند.

مزایای بست استنلس استیل

بست استیل ضد زنگ نسبت به بسیاری از بست های فلزی برتری دارد. مزایای این بست بیشتر به دلیل متریال مقاوم و باکیفیتی است که در ساخت آن به کار رفته است. بست استنلس استیل علاوه بر استحکام بالا در برابر عواملی چون خوردگی، فشار، ضربه و اکسیداسیون از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار است. به همین دلیل به خوبی می تواند به عنوان یک بست قوی عمل کرده و کیفیت و کارایی خود را حفظ کند.

قیمت بست استیل

قیمت بست استیل با توجه به ویژگی های این قطعه متغیر است. انواع بست های فلزی استیل با مشخصات و کاربردهای مختلف از قیمت های متفاوتی برخوردارند. به طور کلی بست های استیل نسبت به انواع دیگر بست با قیمت بالاتری به فروش می رسند. کیفیت بالای متریال به کار رفته در ساخت این بست ها موجب شده که در کنار افزایش کارایی این اتصالات، قیمت آن ها نیز بیشتر باشد.

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :